Název profese Prodavači v prodejnách
Místo výkonu práce Štětí
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Quang Hoc Tran
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66954172

náplň práce: doplňování zboží v pultech, obsluha pokladny, přímá obsluha zákazníků, péče o vzhled a čistotu prodejny. Požadavky na kvalifikaci: ochotu pracovat o víkendu, praxe v prodeji výhodou, příjemné vystupování, zdravotní průkaz. Plynulá vietnamština výhodou ( komunikace na pracovišti ). Nabízíme: stabilní práci na hlavní pracovní poměr, stravování, navyšování mzdy podle odpracovaných let. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, osobně každé Po od 13.00h. do 14.00h.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Litoměřice

Litoměřice
35000 - 50000 Kč za měsíc
UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
Litoměřice
Advantage Consulting, s.r.o. - Ústí nad Labem
Litoměřice
200 Kč za hodinu
Gi Group Czech Republic, s.r.o
Litoměřice
Litoměřice
Litoměřice

Mzda

od 19700 do 25000

U společnosti Quang Hoc Tran momentálně neevidujeme kromě pozice Prodavači v prodejnách žádná další volná místa

Volné pracovní místo Prodavači v prodejnách je vystaveno v regionu Litoměřice .