Název profese Pomocní skladníci
Místo výkonu práce Lovosice
Přidáno 20.4.2024

Zaměstnavatel Impulse Logistics s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67045901

Hledáme zkušené kandidáty na pozici skladník.
Náplň práce: Příjem a výdej materiálu v interním systému
Nakládka a vykládka za použití VZV nebo NZV
Kontrola dodacích listů
Příprava a výdej materiálu
Požadujeme: Výuční list
Zkušenosti s řízením VZV a prací ve skladě/ pokud nemáte aktivní průkaz zajistíme obnovení
Dobrá znalost PC
Učenlivost
Flexibilita
Stravenkový paušál,příspěvek na dopravu dle km, příspěvek na udržování OOPP, příplatek odpolední směna. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky domluvit osobní jednání.