Název profese Teamleader call centra
Místo výkonu práce Podbořany
Přidáno 7.8.2020
Úvazek Plný

Zaměstnavatel CTSCZ spol. s r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Trvání prac. poměru od 11.8.2020
Počet míst 1

místo výkonu práce: Žatec, nová pobočka Podbořany
Jste stále v zaměstnaneckém poměru, ale uvažujete o změně práce? Nebojte se nám s předstihem zavolat a domluvit si pohovor.
Telemarketingová firma specializující se na projekty zvláště v oblasti telekomunikací přijme pracovníka na pozici: Teamleader call centra.
Náplň práce:
• Řízení call centra
• Dohled nad zpracováním objednávek
• Strategické řízení rozvoje call centra
• Řízení týmu operátorů
• Komunikace s operátory a zákazníky
• Zpracovávání výsledků a reportů
Požadujeme:
• Minimálně SŠ vzdělání
• Zkušenosti na podobné pozici výhodou (nikoliv podmínkou)
• Znalost MS Office
• Spolehlivost, pracovitost, komunikativnost, loajalita, ochota učit se novým věcem
• Schopnost pracovat pod tlakem
• Zkušenosti s vedením týmu
• Schopnost týmové i samostatné práce
• Manažerské předpoklady pro výkon vedoucí funkce
• Organizační a řídící schopnosti, rozhodnost, odpovědnost, flexibilita, kreativnost.
• ŘP sk. B
kontakt: Kozák Pavel, e-mail: pavel.kozak@avacall.cz
osobně na kontaktní adrese v Žatci: náměstí Svobody 55

Přejít na kontaktní údaje ▼