Název profese Administrativní pracovník/pracovnice
Místo výkonu práce Úherce
Přidáno 19.4.2024

Zaměstnavatel BIOPREPARÁTY,spol. s r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67024826

Náplň: Vedení administrativní agendy, archivace dokladů, příprava jednání a zasedání, práce s webovými aplikacemi, komunikace s úřady, sledování dotačních projektů
Požadujeme: výpis z rejstříku trestů, zájem se vzdělávat- školení, semináře, příjemné vystupování a komunikativnost, znalost práce na PC, řidičský průkaz
výhody : pracovní telefon a PC, příspěvek na stravu
kontakt:e-mail: vackova@biopreparaty.eu

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Louny

Louny
Louny
Louny
Randstad HR Solutions s.r.o.
Louny
Louny
30800 Kč za měsíc
Adecco Praha pobočka
Louny
29200 Kč za měsíc

Mzda

od 28000 do 30000

U společnosti BIOPREPARÁTY,spol. s r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Administrativní pracovník/pracovnice žádná další volná místa

Volné pracovní místo Administrativní pracovník/pracovnice je vystaveno v regionu Louny .