Název profese Pomocní kuchaři - kuchaři IV.
Místo výkonu práce Mladá Boleslav
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel ARAMARK, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 8
Reference 66483938

Místo výkonu práce:
Areál závodu ŠKODA AUTO a.s., Tř. Václava Klementa 869, 293 01 Mladá Boleslav

Prvotní kontakt: tel.: 732 423 894, e-mail: Cihelnikova-Petra@aramark.cz

Náplň práce: přípravné práce v kuchyni, příprava jídelny pro výdej, výdej jídel, úklidové činnosti, mytí nádobí.
Požadujeme: schopnost být součástí týmu.
Nabízíme: HPP, dobu neurčitou, firemní stravování, příspěvek na rekreaci, příspěvek na penzijní spoření, příplatky za práci v odpolední, noční a směně a o víkendu.
Ostatní: ke mzdě náleží měsíční variabilní složka ve výši 20% hrubé mzdy.

Zaměstnanecké výhody: firemní stravování, odměny za doporučení nového zaměstnance, slevy na parnerské produkty, školení, příspěvek na penzijní spoření.