Název profese Pracovníci v sociálních službách
Místo výkonu práce Mnichovo Hradiště
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Domov Modrý kámen, poskytovatel sociálních služeb
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 3
Reference 67011260

Prvotní kontakt:
tel.: 702 239 541 v době Po-Pá 8,00-14,00 hod
e-mail: metodik@modry-kamen.cz

Náplň práce:
Poskytování přímé obslužné péče seniorům, podpora soběstačnosti klientů, nácvik jednoduchých denních činností a poskytování pomoci při osobní hygieně, stravování a oblékání, manipulace s pomůckami a prádlem.

Požadavky:
Kvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách (lze absolvovat i po nástupu do zaměstnání), komunikační dovednosti, empatie ve vztahu k seniorům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost.

Zaměstnanecké výhody:
Příspěvek FKSP, příspěvek na stravování, možnost osobního ohodnocení po zkušební době, mimořádné odměny.