Název profese Java vývojář
Místo výkonu práce Mladá Boleslav
Přidáno 29.1.2024

Zaměstnavatel ELKOP s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67022995

Prvotní informace:
telefonicky: +420 603 254 333

Upřesňujicí informace:
Náplň práce:
Spojit se s vývojáři, poznat mechanickou část a zjistit, co potřebujeme ovládat, které parametry je třeba hlídat nebo co se má zobrazovat na displeji uživatelského rozhraní
- Navrhnout aplikaci od A do Z, včetně bezpečnostních notifikací, chybových stavů…
- Naprogramovat aplikaci a být u projektu od startu po předání. Zúčastníš se testování i jednání s klientem.

Co budeš využívat za technologie:
- JAVA, Kotlin
- Spring
- Cloud (AWS,…),Docker
- GIT
- Angular 2+, Vaadin
- MQTT výhodou
- Python výhodou

Co od tebe potřebujeme:
- Schopnost vidět softwarové řešení jako celek
- Zkušenosti s programováním alespoň 2 roky
- Zkušenosti s Microservices architekturou
- AJ na úrovni min B1
- Samostatnost - software bude stát na tobě

Co můžeš čekat:
- Práce v malém vývojářském týmu (aktuálně 2 kolegové), ale rosteme
- Volné ruce a prostor pro kreativitu - nebudeme ti diktovat, co a jak dělat
- Budeš hlavně programovat, ale je potřeba umět se i domluvit (Scrum mastera nemáme ??)
- Homeoffice - bez pár hodin přímo u produktu to, ale nepůjde
- Malé rodinná firma s velkými ambicemi, o které se mluví
- Klasické benefity jako flexibilní pracovní doba, 25 dní dovolené, příspěvky na ubytování, dopravu, jazykové kurz a další viz níže.