Název profese Pracovník/ice call centra
Místo výkonu práce Most
Přidáno 7.8.2020
Úvazek Plný

Zaměstnavatel CTSCZ spol. s r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Trvání prac. poměru od 11.8.2020
Počet míst 1

PRACOVNÍK/-ICE CALL CENTRA
Dosud pracujete a hledáte změnu? Neváhejte se ozvat, pozveme Vás na pohovor a prohlídku pracovního místa. Uvidíte, že pracovat se dá v pohodovém týmu, na ranní směny s velkým mzdovým ohodnocením.
Náplň práce:
- Poskytování služeb zákazníkům
- jednoduchá práce na PC
- jednoduchý telemarketing
Požadujeme:
- dobré komunikační schopnosti
- schopnost učit se novým věcem
- schopnost pracovat v týmu
- zodpovědný přístup k práci a samostatnost
Co nabízíme:
- HPP (po domluvě lze sjednat DPP, DPČ)
- možnost vyplácení denní zálohové mzdy
- Práce vhodná i pro absolventy a matky s malými dětmi
- Atraktivní práci v kanceláři
- Zvláštní prémie, bonusy, odměny
- Možnost zkrácené pracovní doby
- zajímavý finanční bonus za 100% docházku Práce je vhodná i pro absolventy, uvítáme i matky s dětmi na částečný úvazek. Pokud dosud pracujete a hledáte změnu - přijďte na pohovor, uvidíte, že pracovat se dá ve funkčním týmu s velkým finančním ohodnocením, na ranní směny.
HLÁSIT SE: HLÁSIT SE: Ilona Egydyová, tel.: 601 158 251 (8 - 16:30hod.). Vždy je potřeba zaslat Váš životopis na e-mail: info@avacall.cz, osobně po telefonické domluvě + zaslat životopis

Přejít na kontaktní údaje ▼