Tato pracovní nabídka již není platná a nelze na ni odpovědět
Název profese MANAŽER / MANAŽERKA SERVISU A ZÁKAZNICKÝCH SLUŽEB
Místo výkonu práce Česká Skalice
Přidáno 19.6.2019
Úvazek Plný


Zaměstnavatel Farmet a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Webová stránka Odkaz

Pracovní poměr na dobu určitou s předpokladem prodloužení, jednosměnný provoz.

Čemu se budete u zaměstnavatele věnovat: komunikovat se zákazníky na jednotlivých teritoriích v oblasti zajišťování servisu; Komunikovat se zprostředkovateli a obchodními manažery na jednotlivých teritoriích v oblasti zajišťování servisu a péče o zákazníky; zaškolovat servisní pracovníky; vést a zajistit servisní zásahy po stránce personální i technické; sledovat garančních fondy, návrhy na vyplacení; operativně řešit konkrétní technické či technologické problémy - komunikovat a konzultovat s ostatními útvary; organizovat prodej náhradních dílů; spoluzodpovídat za optimální stav skladu; navrhovat strategie práce se stávajícími zákazníky; spolupracovat na tvorbě interních dokladů a směrnic; aktivně spolupracovat s ostatními útvary firmy; hledat možnosti vylepšení zařízení u zákazníků - příležitosti pro prodej.

Co od Vás zaměstnavatel očekává, co bude Vaší výhodou: SŠ nebo VŠ vzdělání - technický obor; technické povědomí; uživatelská znalost MS Office; praxe v technické oblasti - servis, výroba, konstrukce, případně v obchodu; znalost AJ nebo RJ na pokročilé úrovni; řidičský průkaz sk. B.
Zaměstnavatel hledá člověka klidného, spolehlivého, pečlivého a odolného stresu. Ideální kandidát by měl být zároveň komunikativní, tvořivý a organizačně schopný, aby si bez větších problémů poradil v kontaktu s podřízenými i zákazníky.

Nabízené výhody: příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, příspěvek na sdružování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na životní pojištění, příspěvek na zdraví, po zaučení navýšení mzdy, jazykové kurzy a další.

Kontakt - Mgr. Kudrnovská Kateřina; tel.: 491 450 128, 770 100 962 (od 06:00 hod. do 14:30 hod.), e-mail: k.kudrnovska@farmet.cz (pro zaslání životopisu).

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Náchod

Červený Kostelec
Kariéra s.r.o.
Jaroměř
25000 - 38000 Kč za měsíc
Agentura Top Talent, s. r. o.
Náchod
Grafton Recruitment Hradec Kralové
Náchod
Advantage Consulting, s.r.o. - Hradec Králové
 

Kontaktní údaje

Inzerát již není aktuální. Kontaktní údaje byly skryty.

Mzda

od 33000 měsíčně