Název profese MECHANIK / MECHANIČKA PNEUSERVISU
Místo výkonu práce Nové Město nad Metují
Přidáno 28.8.2019
Zaměstnavatel Pneu - Truněček s.r.o.
Úvazek Plný
Směnnost Jednosměnný provoz
Úvazek dohoda o provedení práce
Hodin týdně 40
Trvání prac. poměru od 2.9.2019
Počet míst 2
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Možnost pracovněprávního vztahu i na dohodu o provedení práce (brigáda). Nástup možný ihned.

Náplň práce: příprava materiálu, rozvoz materiálu, drobné autoservisní práce.

Požadavky: řidičský průkaz sk. B (sk. C, E výhodou), určitá fyzická zdatnost, zručnost, flexibilnost.

Zaměstnanecké výhody: odborná školení v oboru autoservisu a pneuservisu, zaškolení, naturální benefity, stravenky.

Kontakt - pan Truněček Václav, tel.: 602 481 167, e-mail: vaclav.trunecek@pneutrunecek.cz (pro zaslání životopisu).

Kontaktní údaje

Jméno Václav Truněček
Email vaclav.trunecek@pneutrunecek.cz
Telefon +420 602 481 167

Mzda

od 20000 do 30000 měsíčně

vaclav.trunecek@pneutrunecek.cz
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím serveru praceunas.cz . Tyto údaje poskytuji společnosti Pneu - Truněček s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Pneu - Truněček s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
Přidat záložku
Nahlásit chybu

U společnosti Pneu - Truněček s.r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice MECHANIK / MECHANIČKA PNEUSERVISU žádná další volná místa

Volné pravocní s místo MECHANIK / MECHANIČKA PNEUSERVISU je vystaveno v regionu Náchod .