Tato pracovní nabídka již není platná a nelze na ni odpovědět
Název profese MECHANIK / MECHANIČKA PNEUSERVISU
Místo výkonu práce Nové Město nad Metují
Přidáno 17.8.2019
Úvazek Plný

Zaměstnavatel Pneu - Truněček s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Počet míst 2
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Možnost pracovněprávního vztahu i na dohodu o provedení práce (brigáda). Nástup možný ihned.

Náplň práce: příprava materiálu, rozvoz materiálu, drobné autoservisní práce.

Požadavky: řidičský průkaz sk. B (sk. C, E výhodou), určitá fyzická zdatnost, zručnost, flexibilnost.

Zaměstnanecké výhody: odborná školení v oboru autoservisu a pneuservisu, zaškolení, naturální benefity, stravenky.

Kontakt - pan Truněček Václav, tel.: 602 481 167, e-mail: vaclav.trunecek@pneutrunecek.cz (pro zaslání životopisu).

Přejít na kontaktní údaje ▼