Tato pracovní nabídka již není platná a nelze na ni odpovědět
Název profese PRACOVNÍK / PRACOVNICE - ZÁKAZNICKÝ SERVIS, PSANÍ E-MAILŮ, CHAT - PRO NĚMECKÝ E-SHOP
Místo výkonu práce Náchod
Přidáno 17.8.2019
Úvazek Plný

Zaměstnavatel ROBOT WORLD s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSV
Webová stránka Odkaz

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup možný IHNED. Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné a absolventy/-ky.

Pracovní náplň: každodenní komunikace se zákazníky v německém jazyce (e-mail, online chat, vyřizování objednávek), technické poradenství zákazníkům, příjem a zadávání reklamací do interního systému, aktivní spolupráce s kolegy napříč celou firmou.

Požadavky: chuť učit se novým věcem, dobře psát a komunikovat německy, umět reagovat na emailové a chatové dotazy, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, flexibilita, přátelské vystupování, znalost práce na PC (MS Office: Word, Excel, Outlook).

Nabízené výhody: zaměstnání stabilního zaměstnavatele; možnost uplatňovat své zkušenosti, nápady a znalosti; příjemný pracovní kolektiv; možnost vyzkoušení produktů doma; možnost kariérního růstu, zaměstnanecké benefity (stravenky, 5 týdnů dovolené, výhodné nákupy)

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail: koblizek@robotworld.cz

Přejít na kontaktní údaje ▼