Tato pracovní nabídka již není platná a nelze na ni odpovědět
Název profese ÚČETNÍ - ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE
Místo výkonu práce Broumov
Přidáno 17.8.2019
Úvazek Plný

Zaměstnavatel Agentura pro rozvoj Broumovska
Směnnost Neurčeno
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením.

Náplň práce: účtování pokladních a bankovních operací; účtování faktur a ostatní dokladů, účtování majetku; zpracování přiznání k DPH, kontrolní hlášení; příprava dokladů pro účetní závěrky; administrativní činnost; spolupráce s ostatními odděleními.

Požadavky: ekonomické vzdělání a chuť dále se učit; znalost účetnictví, základní orientace v oblasti daní; dobrá uživatelská znalost práce na PC; zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost.

Zaměstnanecké výhody: zaměstnání ve stabilní společnosti, firemní benefity, zajímavá práce, příjemné pracovní prostředí, odpovídající mzdové ohodnocení.

Kontakt - pan Vebr Stanislav, tel.: 775 114 883, e-mail: stanislav.vebr@broumovsko.cz (pro zaslání životopisu).

Přejít na kontaktní údaje ▼