Název profese ÚČETNÍ - ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE
Místo výkonu práce Broumov
Přidáno 17.8.2019
Zaměstnavatel Agentura pro rozvoj Broumovska
Úvazek Plný
Směnnost Neurčeno
Hodin týdně 40
Trvání prac. poměru od 19.8.2019
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením.

Náplň práce: účtování pokladních a bankovních operací; účtování faktur a ostatní dokladů, účtování majetku; zpracování přiznání k DPH, kontrolní hlášení; příprava dokladů pro účetní závěrky; administrativní činnost; spolupráce s ostatními odděleními.

Požadavky: ekonomické vzdělání a chuť dále se učit; znalost účetnictví, základní orientace v oblasti daní; dobrá uživatelská znalost práce na PC; zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost.

Zaměstnanecké výhody: zaměstnání ve stabilní společnosti, firemní benefity, zajímavá práce, příjemné pracovní prostředí, odpovídající mzdové ohodnocení.

Kontakt - pan Vebr Stanislav, tel.: 775 114 883, e-mail: stanislav.vebr@broumovsko.cz (pro zaslání životopisu).

Kontaktní údaje

Jméno Stanislav Vebr
Email stanislav.vebr@broumovsko.cz
Telefon +420 775 114 883

Mzda

od 25000 do 30000 měsíčně

stanislav.vebr@broumovsko.cz
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím serveru praceunas.cz . Tyto údaje poskytuji společnosti Agentura pro rozvoj Broumovska výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Agentura pro rozvoj Broumovska o smazání nebo o opravu osobních údajů.
Přidat záložku
Nahlásit chybu

Volné pravocní s místo ÚČETNÍ - ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE je vystaveno v regionu Náchod .