Název profese Údržbář / údržbářka
Místo výkonu práce Nové Město nad Metují
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel SAB - Trafo, s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67000007

Pracovní poměr na dobu neurčitou, dvousměnný provoz.

Náplň práce: údržba a opravy pracovních strojů a zařízení, seřizování strojů ve výrobě, výroba přípravků.

Požadavky: vyučení v oboru strojírenství, řidičský průkaz sk. B, svářečský průkaz, manuální zručnost, spolehlivost, flexibilita.

Zaměstnanecké výhody: stravenky, příspěvek na penzijní připojištění.

Kontakt - paní Remešová Ivana, tel.: 491 472 055 (od 07:00 hod. do 15:00 hod.), e-mail: remesova@sabtrafo.cz (pro zaslání životopisu).