Název profese Číšník / servírka
Místo výkonu práce Náchod
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Hotel Zlatý Beránek s.r.o.
Směnnost Turnusové směny
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67015129

Pracovní poměr na dobu neurčitou, turnusové služby.

Náplň práce: obsluha hostů, příprava nápojů, příprava a obsluha snídaní pro hotelové hosty.

Požadavky: bezúhonnost, komunikativnost, flexibilita, příjemné vystupování, smysl pro pořádek a čistotu, práce i během víkendů a svátků, výhodou - praxe v gastronomii, znalost AJ nebo NJ.

Zaměstnanecké výhody: zvýhodněná personální strava, možnost personálního ubytování mezi směnami, možnost osobního ohodnocení.

Kontakt - pan Rys Pavel, tel.: 777 866 114, e-mail: rys@hotel-beranek.com (pro zaslání životopisu).
Pracovník bude vybrán na základě výběrového řízení.