Název profese Montážní dělník (sestavování ocelových dveří)
Místo výkonu práce Náchod
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Morávek CZ s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67040845

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz.
Pozice jsou vhodné i pro absolventy bez praxe.

Náplň práce: kompletace ocelových dveří z nařezaných profilů (nejedná se o montážní linku).
Jedná se o fyzicky náročnou práci (zvedání těžkých břemen nad 15 kg).

Požadavky: vzdělání - vyučení v oboru strojní zámečník-výhodou, svářecí průkaz, samostatnost.

Zaměstnanecké výhody: prémie dle výkonu, diety.

Kontakt - pan Zdeněk Kincl, tel.: 774 222 454 (Po-Pá od 06.00 hod. do 14:00 hod.), e-mail.: kincl@moravekcz.cz (pro zaslání životopisu) nebo osobně na adrese Náchod, Bražec, Luční č. ev. 31 - Po-Pá v době od 06.00 hod. do 14:00 hod.