Název profese Čalouník / čalounice
Místo výkonu práce Náchod
Přidáno 22.4.2024

Zaměstnavatel RH MOTOR s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67048378

Pracovněprávní vztah: pracovní poměr na dobu neurčitou nebo dohoda o provedení práce. Plný pracovní úvazek, jednosměnný provoz - pružná pracovní doba.

Náplň práce: oprava a výroba čalounění pro osobní vozidla (především pro veterány).

Požadavky: nezáleží na typu vzdělání, ale důležité jsou zkušenosti. Jednu čalounici zaměstnavatel má, takže je možné zaučení - budete pracovat spolu. Základy však musíte mít, není možné učit vše od začátku.

Kontakt - pan Bastl Luděk, tel.: 736 227 764 (od 07:00 hod. do 18:00 hod.), e-mail: info@rhmotor.com (pro zaslání životopisu) nebo osobně na adrese Prokopa Velikého 668, Náchod v době od 07:00 hod. do 14:00 hod.