Název profese Administrativní pracovník/pracovnice
Místo výkonu práce Police nad Metují
Přidáno 24.4.2024

Zaměstnavatel MERKUR TOYS s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, OZP s invaliditou 3. stupně (dříve TZP), Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67049168

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz.
Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné, osoby se zdravotním postižením a absolventy/absolventky.

Náplň práce: všeobecná administrativa ve výrobní společnosti.

Požadavky: nutná znalost práce na PC.

Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál, sick day, firemní volno, zaměstnanecké slevy.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: radek.jelinek@merkurtoys.cz

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Náchod

Náchod
FreeCon s.r.o.
Náchod
Advantage Consulting, s.r.o.
Náchod
Náchod
Náchod
Náchod

Mzda

od 20000 do 25000

U společnosti MERKUR TOYS s.r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Administrativní pracovník/pracovnice žádná další volná místa

Volné pracovní místo Administrativní pracovník/pracovnice je vystaveno v regionu Náchod .