Název profese Brigáda - Prodavač/ka v Červeném Kostelci
Místo výkonu práce Červený Kostelec
Přidáno 23.5.2024

Volné od 23.5.2024
Zaměstnavatel Novák maso- uzeniny
Směnnost Dvousměnný provoz
Počet míst 1
Požadované vzdělání Základní + praktická škola

Máš rád/a práci v malém kolektivu? Baví tě obsluhovat zákazníky? Nemáš rád stereotypní práci? Tak je to brigáda právě pro tebe.

Aktuálně hledáme brigádníky na pozici PRODAVAČ / PRODAVAČKA do naší prodejny v Červeném Kostelci (prodejna se nachází v objektu Penny).

Náplň práce:
• Nabídka a prodej masa, uzenin lahůdek a dalšího sortimentu
• Krájení a doplňování zboží do pultů
• Prezentovat zboží v pultech
• Obsluha pokladny, přímá obsluha zákazníků
• Práce v novém, zmodernizovaném a čistém prostředí
• Práce na dvě směny – ranní / odpolední + směna o víkendu
• Péče o vzhled a čistotu prodejny
Nabízíme:
• Práci ve stabilní české společnosti
• Odměna 115,- / hodinu
• Možnost práce na DPP / DPČ
• Zaškolení na prodejně

Požadujeme:
• Praxi s prodejem zboží - výhodou, rádi Vás zaučíme
• Věk min. 18 let
• Přátelský přístup k zákazníkům
• Zodpovědný přístup k práci, samostatnost
• Ochota pracovat na dvě směny (ranní a odpolední) a směny o víkendu