Název profese Technik výroby - SMT linka
Místo výkonu práce Podolí 30, 250 81 Nehvizdy - okres Praha-východ
Přidáno 24.1.2020
Úvazek Plný

Volné od 23.1.2020
Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je obchodní společnost DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o. působící v oboru světelné techniky, řídicích systémů a energetiky již 25 let. Nabízí kompletní sortiment komponent do svítidel, systémy řízení budov a kompenzace účiníku.

Náplň práce:
• zajištění kompletního chodu výrobní SMT linky – programování strojů, údržba strojů
• zpracování výrobní dokumentace pro sériovou výrobu LED modulů
• koordinaci nákupu komponent a materiálu pro osazení DPS
• prověřování kvality výroby, zajištění oprav
• vývoji a výrobě LED modulů pro výrobce světelné techniky

Požadujeme:
• vzdělání elektrotechnického směru - výhodou
• znalost AJ - orientace v technické dokumentaci
• manuální zručnost a zájem o nové technologie
• uživatelská znalost práce na PC
• samostatný a systematický přístup k řešení svěřených úkolů
• zkušenosti s obsluhou SMT strojů výhodou, případně s návrhem layoutu DPS (tvorba gerber dat).

Nabízíme:
• stabilní zaměstnání, odpovídající platové ohodnocení
• další vzdělávání v oboru
• zaměstnanecké benefity (13. plat, stravenky…)
• přenášení nejnovějších poznatků světových firem zabývajících se výrobou LED komponentů jako např. Citizen, Samsung do praxe
• realizaci vlastních myšlenek a nápadů

Místo práce: Podolí 30, 250 81 Nehvizdy - okres Praha-východ

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 23. 2. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Přejít na kontaktní údaje ▼