Název profese Všeobecná zdravotní sestra
Místo výkonu práce Rožďalovice
Přidáno 30.1.2024

Zaměstnavatel Domov Rožďalovice, poskytovatel sociálních služeb
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67023452

Vhodné pro cizince se znalostí ČJ.

Náplň práce: poskytování odborné ošetřovatelské péče, monitoring, hodnocení a evidence zdravotního stavu klienta, práce se zdravotnickou a oštřovatelskou dokumentací;

Požadavky: minimálně střední zdravotnické vzdělání, absoloventy případně zdr. sestry pracující delší dobu mimo obor zaučíme;

Nabízíme: příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, příspěvek na peznzijní připojištění, karta benefitů Focus pass, pravidelné prémie;

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Nymburk

Nymburk
Advantage Consulting, s.r.o.
Nymburk
Nymburk
Nymburk
Nymburk
35000 - 40000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.
Nymburk

Kontaktní údaje

Mzda

od 30740 do 44180

U společnosti Domov Rožďalovice, poskytovatel sociálních služeb momentálně neevidujeme kromě pozice Všeobecná zdravotní sestra žádná další volná místa

Volné pracovní místo Všeobecná zdravotní sestra je vystaveno v regionu Nymburk .