Tato pracovní nabídka již není platná a nelze na ni odpovědět
Název profese Operátor/ka lisu s ubytováním
Místo výkonu práce Moravská Třebová
Přidáno 8.4.2018
Volné od 6.3.2018
Zaměstnavatel NoWWoN s.r.o.
Úvazek Plný
Směnnost Nepřetržitý provoz
Počet míst 5
Požadované vzdělání Základní + praktická škola

Hledáte dlouhodobou práci? Máte chuť pracovat a vydělat si slušné peníze? Jste manuálně zruční a nebojíte se směnného provozu? Přidejte se do našeho týmu v Moravské Třebové! Že jste z daleka? Nevadí! Zajistíme vám ubytování ZDARMA!

Jedná se o výrobu a montáž plastových komponentů pro automobilový průmysl. Je to práce vhodná pro muže i ženy.

Co vás čeká?
• jednoduchá manuální práce u lisu (odebírání výrobků z lisu, jejich kontrola, balení atd.)
• práce ve stoje
• 12ti-hod. směny formou krátký - dlouhý týden, denní/noční

Co za to nabízíme?
• motivační finanční ohodnocení se spoustou bonusů
• příplatky za směnnost
• ubytování ZDARMA nebo příspěvek na vlastní bydlení 3000,-
• příspěvek na stravu v závodní jídelně (jídlo vás tak vyjde pouze na 32Kč)
• možnost přesčasů
• ZDARMA vám zajistíme zaškolení a lékařskou prohlídku

Co od vás očekáváme?
• Manuální zručnost a dobrý zrak
• Spolehlivost při plnění docházky
• Ochotu pracovat ve směnném provozu

Nástup: IHNED
KDE? Moravská Třebová

Neváhejte nám zaslat svůj životopis na e-mail sufnerova@nowwon.cz nebo volejte 775 884 766.

Kontaktní údaje

Inzerát již není aktuální. Kontaktní údaje byly skryty.

Mzda

od 80 do 105 za hodinu