Název profese Obsluha CNC
Místo výkonu práce Senice na Hané
Přidáno 5.1.2024

Zaměstnavatel Efficient Energy Technology s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 705295

Pracoviště: Vodní č.p. 414, Senice na Hané. Nástup možný ihned. Prac. doba: 6:00 - 14:30 hod.
Požadujeme: pouze praxi v oboru a znalost technických výkresů, min. 1 rok praxe na obdobné pozici, znalost čtení výkresové dokumentace, znalost mečení a práce s měřidly, schopnost čtení technických a technologických a technických výkresů, ochota učit se novým věcem, samostatnost, pečlivost, pracovitost.
Minimální požadované vzdělání: SOU vzdělání (obor obráběč kovů, nástrojář, příp. strojní mechanik).
Náplň práce: práce ve strojírenské výrobě, obsluha ohraňovacích lisů, soustruh, vrtačka, fréza, práce s technickými výkresy a dokumentací.
Zaměstnanecké výhody: 5 dní dovolené navíc, příspěvek na stravování, benefity, měsíční a vánoční prémie, příplatky za přesčasy, víkendy, svátky.
První kontakt je možný POUZE telefonicky od 7:00 - 15:30 hod. nebo mailem.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Olomouc

Olomouc
Advantage Consulting, s.r.o. - Olomouc
Olomouc
45000 - 50000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.
Olomouc
mBlue Czech, s.r.o.
Olomouc
Advantage Consulting, s.r.o.
Olomouc
Olomouc
35000 - 45000 Kč za měsíc

Kontaktní údaje

Mzda

od 21300 do 25000

U společnosti Efficient Energy Technology s.r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Obsluha CNC žádná další volná místa

Volné pracovní místo Obsluha CNC je vystaveno v regionu Olomouc .