Název profese Technolog svařování
Místo výkonu práce Senice na Hané
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel PANAV, a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67037483

Pracovní doba: 6:00 - 14:00 (možnost pružné pracovní doby)

Náplň práce:
- zpracování technologických postupů dle výkresové dokumentace
- zpracovávání pracovních postupů a návodek pro oblast svařování
- stanovování technologických podmínek a parametrů pro výrobu
- určování norem spotřeby času, spotřeby přidaného materiálu a ceny kooperací
- spolupráci při stanovování výchozího materiálu a jeho spotřebního množství
- spolupráce s oddělením konstrukce a konstrukcí přípravků
- zpracovávání konstrukčních a technologických změn

Požadujeme:
- SŠ/VŠ ve strojírenském oboru
- technické znalosti z oblasti svařování
- znalost čtení technické výkresové dokumentace (označování svarů na výkresech apod.)
- praxe na obdobné pracovní pozici výhodou
- odpovědnost a systematičnost
- samostatné rozhodování

Zaměstnanecké výhody:
- odborná práce ve stabilní české společnosti
- možnost pružné pracovní doby
- 5 týdnů dovolené
- kantýna a závodní stravování - obědy za 35,- a 39,- Kč (výběr ze 4 jídel)
- po půl roce v pracovním poměru příspěvek na penzijní připojištění 650,- Kč/měsíc
- pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou při výkonu zaměstnání

Kontakt je možný POUZE telefonicky (nejlépe PO - PÁ 7:00 - 14:00) nebo e-mailem.