Název profese Konzultant/konzultantka
Místo výkonu práce Olomouc
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel DS Soft Olomouc, spol. s r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67039676

Pracovní doba (od - do): 8:00 - 16:30
Požadavky
SŠ nebo VŠ vzdělání v IT nebo praktické zkušenosti v IT, SQL*
analytické myšlení, komunikativnost, práci v týmu, organizační schopnosti, spolehlivost
znalost Windows, MS Office (excel, word, outlook), SQL*, XML*, základy VB.NET*
orientace v laboratorní a klinické problematice*
řidičské oprávnění skupiny B
rychlé osvojování nových znalostí a dovedností
pasivní znalost anglického jazyka
*požadavky jsou významnou výhodnou, ne podmínkou pro přijetí

Náplň práce
implementace laboratorního informačního systému u zákazníků
(analýza, instalace, migrace, parametrizace, školení, asistovaný dohled)
podpora zákazníků (analýza a řešení požadavků z provozu)
testování a připomínkování nových verzí

u cizinců: znalost českého nebo slovenského jazyka

První kontakt je možný POUZE e-mailem.