Název profese Stražný - detektiv prodejny
Místo výkonu práce Vítkov
Přidáno 9.9.2020

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o.
Směnnost Turnusové směny
Hodin týdně 30
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, OZP s invaliditou 3. stupně (dříve TZP)
Trvání prac. poměru od 1.10.2020
Počet míst 2

KO: Lihotská Alena, tel. 606 333 112, e-mail: nabor.ostrava@bohemiaplus.cz
NECHODIT NA POBOČKU! Volat na uvedený telefon po-pá od 8:00 -15:00 hod.
Vzdělání nerozhoduje, turnusové služby, mzda 12 100 Kč, zkrácený úvazek 30 hod. týdně nebo dle dohody, nástup možný ihned, pracovní poměr na dobu určitou půl roku s možností prodloužení.
Požadujeme: věk nad 18 let, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, praxe výhodou není však podmínkou. Certifikát strážného (možnost zprostředkování).
Vyhrazeno pro OZP (12-ti hodinové pracovní směny).
Náplň práce: pochůzková činnost v rámci svěřeného objektu, spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost.
Nabízíme: odměny, zázemí ve stabilní společnosti, kariérní růst.
Pracoviště: Penny Market, Opavská 1019, Vítkov

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Opava

Bolatice - okres Opava
JOBSYSTEM s.r.o.
Opava
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Opava
95 Kč za měsíc
RPM Service s.r.o.
Opava
30000 - 45000 Kč za měsíc
SPPA group s. r. o.

Kontaktní údaje

Jméno Alena Lihotská
Telefon 606 333 112

Mzda

od 12100

Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Informace k ochraně osobních údajů: Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Bohemia Marten Plus s.r.o. (IČ 06227155), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel praceunas.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČ: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu praceunas.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) více