Název profese Řidič/ka nákladního vozidla skupiny C - rozvoz stavebního a zahradního materiálu
Místo výkonu práce Vítkov
Přidáno 21.4.2024

Zaměstnavatel PRODOMOS s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67013525

*KO: Ing. Kamila Velková, tel. 725 172 200. Životopis zasílejte na e-mail: uctarna@prodomos.cz
Nechodit na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Požadujeme: řidičský průkaz skupiny C, profesní průkaz - nutný, pracovní nasazení, flexibilitu v sezóně, samostatnost, znalost stavebních materiálu výhodou.
Náplň práce: rozvoz stavebního materiálu po ČR s vozidlem 12t s hydraulickým čelem. Pracovní doba Po-Pá, víkendy volné.
Nabízíme: nadstandartní platové podmínky, prémie, diety, stravenkový paušál 75 Kč./den.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Opava

Opava
Advantage Consulting, s.r.o. - Ostrava
Opava
25000 - 35000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.
Opava
21710 - 31820 Kč za měsíc
Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace
Opava
Markmont s.r.o, Ostrava/Plzeň
Opava

Mzda

od 38000 do 50000

U společnosti PRODOMOS s.r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Řidič/ka nákladního vozidla skupiny C - rozvoz stavebního a zahradního materiálu žádná další volná místa

Volné pracovní místo Řidič/ka nákladního vozidla skupiny C - rozvoz stavebního a zahradního materiálu je vystaveno v regionu Opava .