Název profese Svářeč
Místo výkonu práce Opava
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel FEMONT OPAVA s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 10
Reference 67035232

KO: Hos Jiří Ing., tel.: 731 428 560 - volejte Po - Pá 7:00 - 15:30 hod., e-mail: jiri.hos@femont.cz

Náplň práce: svařování CO2, používání ruční brusky, měřících a dalších nástrojů, čtení výkresové dokumentace, manuální práce.

Požadujeme: zkušenost se svařováním CO2, spolehlivost, pečlivost, manuální zručnost, zkušenost ve strojírenství výhodou, čtení výkresové dokumentace, znalost typu svárů.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Opava

Opava
21710 - 31820 Kč za měsíc
Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace
Opava
Advantage Consulting, s.r.o. - Ostrava
Opava
Opava
150 - 169 Kč za hodinu
Gi Group Czech Republic, s.r.o
Opava
40000 - 60000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.

Mzda

od 25560

U společnosti FEMONT OPAVA s.r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Svářeč žádná další volná místa

Volné pracovní místo Svářeč je vystaveno v regionu Opava .