Název profese Optometrista / Optometristka
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 8.1.2024

Zaměstnavatel ColorPlanet s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 20
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Bakalářské
Reference 768276

1. kontakt telefonicky v době 8-18 hodin, e-mailem, osobně. Tel.: 736 770 017, e-mail: miroslav.plch@color-planet.cz

Náplň práce:
- měření zraku
- prodej v oční optice - poradenství při výběru brýlových obrub
- práce se zbožím na prodejně
- odborné poradenství při výběru brýlových obrub a dioptrických čoček

Požadujeme:
- odbornou způsobilost v oboru Optometrista - praxe výhodou není však podmínkou
- komunikativnost
- AJ výhodou
- pokročilá znalost práce na počítači

Nabízíme:
- práci v atraktivním pracovním prostředí
- možnost nadstandardního výdělku
- jistotu dlouhodobé spolupráce

Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup dle dohody.

Zaměstnanecké výhody:
Náborový příspěvek 20 000 Kč, firemní akce, zaměstnanecké slevy, občerstvení na pracovišti, flexibilní pracovní doba. Možnost zkráceného pracovního úvazku. Možnost příspěvku na dopravu anebo na ubytování.

Mzda

od 33000 do 40000

U společnosti ColorPlanet s.r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Optometrista / Optometristka žádná další volná místa

Žádná podobná místa

Volné pracovní místo Optometrista / Optometristka je vystaveno v regionu Ostrava-město .