Název profese Technický/á specialista/tka
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 20.8.2019
Úvazek Plný


Zaměstnavatel REMAK a.s.
Směnnost Pružná pracovní doba
Trvání prac. poměru od 1.9.2019
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Místo výkonu práce: Ostrava
Kontakt: emailem zaslat životopis nebo vyplnit online formulář a my se Vám rádi ozveme

Baví tě vzduchotechnika?

Pak neváhej a přidej se do našeho kolektivu technických specialistů, kteří ti rádi pomůžou s potřebným zaškolením v oboru vzduchotechnika, zejména pak:
- tvořit technické a cenové nabídky VZT zařízení z našeho produktového portfolia
- posuzovat technická řešení VZT zařízení v projektech
- poradenství a konzultační činnost v oboru vzduchotechniky

Budeš se podílet na velkých i menších tuzemských i zahraničních projektech, pečovat a komunikovat se zákazníky, spolupracovat s kolegy napříč celou firmou, kteří ti ukážou jak se v oboru vzdělávat, seberealizovat a posouvat dál. Nabízíme i nadstandardní pracovní benefity.
Anglický jazyk výhodou

Pokud máš VŠ/SŠ v oboru TZB (stavební nebo strojní), jsi flexibilní a máš ochotu učit se novým věcem, tak jsi náš člověk a rádi se s tebou uvidíme na osobním pohovoru.

Přejít na kontaktní údaje ▼
 

Kontaktní údaje

Jméno Ivana Vašutová
Email

Mzda

od 25000 měsíčně

Odpovědět na inzerát

Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Informace k ochraně osobních údajů: Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) REMAK a.s. (IČ 15770397), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel praceunas.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČ: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu praceunas.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) více


Volné pracovní místo Technický/á specialista/tka je vystaveno v regionu Ostrava-město .
Nahlásit chybu