Název profese Kontrolor/ka kvality
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 15.11.2019
Zaměstnavatel Pracanti s.r.o.
Úvazek Plný
Směnnost Třísměnný provoz
Úvazek dohoda o provedení činnosti
Hodin týdně 37.5
Trvání prac. poměru od 1.12.2019 do 30.11.2020
Počet míst 1
Požadované vzdělání Základní + praktická škola

Místo výkonu práce: Ostrava - Hrabová
1. kontakt telefonicky v pracovní dny v době od 9:00 do 17:00 hod. na č. 733 715 261, 800 400 201 nebo e-mailem: kneiflovaov@pracanti.eu

Náplň práce:
- práce na oddělení kontroly kvality
- kontrola vyrobených dílů
- vedení záznamů o vadách výrobků, a řešení nápravných opatření
- práce je vhodná jak pro muže, tak pro ženy
- práce v třísměnném (PO-PÁ) a nepřetržitém provoze

Požadujeme:
- nutnost praxe na obdobné pozici
- zodpovědný přístup k práci
- manuální zručnost
- spolehlivost

Zaměstnanecké výhody:
Zaměstnání v prostředí mezinárodní společnosti, přátelský kolektiv, dlouhodobou spolupráci, výkonnosti bonusy/prémie, zálohový systém na týdenní bázi, stravenky v hodnotě 85 Kč, možnost ubytování.

Nástup ihned.

Kontaktní údaje

Jméno Veronika Kneiflová
Email kneiflovaov@pracanti.eu
Telefon +420 733 715 261,800 400 201

Mzda

od 14000 do 18000 měsíčně

kneiflovaov@pracanti.eu
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Zpracování osobních údajů: Po odeslání formuláře bude společnost Pracanti s.r.o. (IČ 04724372) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu praceunas.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) více

Přidat záložku
Nahlásit chybu

U společnosti Pracanti s.r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Kontrolor/ka kvality žádná další volná místa

Volné pracovní místo Kontrolor/ka kvality je vystaveno v regionu Ostrava-město .