Název profese Účetní všeobecní
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 25.5.2024

Zaměstnavatel Galerie výtvarného umění v Ostravě, příspěvková organizace
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67055755

1. kontakt telefonicky v pracovní dny od 9:00 do 18:00 h., e-mailem, osobně v pracovní dny od 9:00 do 14:00 h., po domluvě i v jiném čase. Tel.: 733 612 007, e-mail: richtarova@gvuo.cz
Požadujeme: znalost MS Office (Excel), logické myšlení, samostatnost v rozhodování, zodpovědnost a trestní bezúhonnost. Výhodou znalost účetního systému FENIX a orientace v účetnictví vybraných účetních jednotek. Praxe vítána.

Náplň práce: Komplexní účtování na uceleném úseku účetnictví - pohledávek a závazků, na úseku zúčtovacích vztahů (dodavatelé, odběratelé, zaměstnanci), zúčtování daní a dotací, zajišťování inventarizace majetku a závazků, účtování zásob, účtování pokladních dokladů, bankovních výpisů, interních dokladů, zpracování DPH.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek z FKSP na životní jubilea, stravenkový paušál, notebook, služební mobil, možnost práce z domu, pružná pracovní doba, zázemí stabilní a prosperující organizace.

Mzda

od 23370 do 34370

U společnosti Galerie výtvarného umění v Ostravě, příspěvková organizace momentálně neevidujeme kromě pozice Účetní všeobecní žádná další volná místa

Volné pracovní místo Účetní všeobecní je vystaveno v regionu Ostrava-město .