Název profese Vulkanizér (dělník / dělnice na protektorování pneumatik) - mechanik pneuservisu - mzda až 50 000 Kč
Místo výkonu práce Ostrava - Kunčičky
Přidáno 3.4.2024

Volné od 3.4.2024
Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

BAWEL, s.r.o.

Jsme společnost s tradicí 30 let v oboru výroby, prodeje a servisu pneumatik pro nákladní i osobní vozidla.

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici vulkanizér (dělník/dělnice na protektorování pneumatik) a pracovník/pracovnice pneuservisu.

Více informací o společnosti naleznete na www.bawel.cz.

Náplň práce:
• obsluha linky na protektorování pneumatik
• práce na osobním a nákladním pneuservisu vč. výjezdů mobilním pneuservisem
• na všechny činnosti zajistíme zaučení

Požadujeme:
• SOU vzdělání bez maturity
• předchozí praxe v oboru není vyžadována, ale je výhodou
• dobrý zdravotní stav
• fyzickou zdatnost, zručnost, pracovitost, odpovědnost, spolehlivost, pečlivost
• základní schopnost pracovat i s PC
• řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
• práci na HPP v přátelském kolektivu
• pouze ranní směny (volné víkendy)
• parkování soukromých vozidel nedaleko pracoviště zdarma
• dobrá dostupnost veřejnou dopravou
• slevy na nákup pneumatik pro soukromé potřeby

Mzdové ohodnocení 35 000 - 50 000 Kč/měsíc (dle praxe a zkušeností).

Místo práce: Ostrava - Kunčičky

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: logistika@bawel.cz.

Žádosti o zaměstnání bez připojeného životopisu budou automaticky vyřazeny.

Kontaktní údaje

Jméno Eva Grundová
Telefon 224819391

Mzda

od 35 000 do 50 000 měsíčně

Volné pracovní místo Vulkanizér (dělník / dělnice na protektorování pneumatik) - mechanik pneuservisu - mzda až 50 000 Kč je vystaveno v regionu Ostrava-město .