Název profese Projektant pozemních staveb
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 13.1.2024

Zaměstnavatel Xenium Europe s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Bakalářské
Reference 66739749

Kontakt e-mailem: info@xenium.cz

Náplň práce:
- Zpracování projektové dokumentace pro územní a stavební řízení
- Vypracování projektové dokumentace pro provádění stavby
- Koordinace zpracovatelů jednotlivých částí projektu
- Jednání s orgány státní správy a soukromými subjekty
- Komunikace s klienty
- Kompletace projektu
- Poskytování technických konzultací klientům a občasné kontroly na stavbách

Co od Vás očekáváme:
- vysokoškolské nebo univerzitní stavebního zaměření, vhodné pro absolventy
- znalost práce na PC (ArchiCAD prioritní program, software pro stavební fyziku výhodou)
- rutinní ovládání MS OFFICE (Word, Excel, Outlook)
- schopnost samostatné činnosti, spolehlivost, iniciativu
- ochotu dále se vzdělávat
- řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

Co Vám nabízíme:
- práce v kolektivu stabilní společnosti s rozvíjející se divizí
- finanční ohodnocení odpovídající znalostem a pracovnímu nasazení.
- mzda 30 000 - 35 000 Kč + osobní ohodnocení dle výkonu
- možnost dalšího rozvoje – vzdělávací kurzy, školení
- flexibilní začátek/konec pracovní doby
- možnost občasné práce z domova

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, mobilní telefon

Kontaktní údaje

Mzda

od 30000 do 35000

U společnosti Xenium Europe s.r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Projektant pozemních staveb žádná další volná místa

Žádná podobná místa

Volné pracovní místo Projektant pozemních staveb je vystaveno v regionu Ostrava-město .