Název profese Instalační a servisní technik základnových stanic mobilních operátorů
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 6.12.2023

Zaměstnavatel RTX Work Pro s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66974552

Kontakt: Životopisy posílejte na e-mail j.lomoznikova@seznam.cz nebo bližší informace na telefonním čísle 733 560 895.

Náplň práce:
- výstavba a servis základnových stanic mobilních operátorů
- provádění preventivní údržby na lokalitách
- pohotovostní opravy

Požadavky:
- SŠ nebo SOU (výhodou obor elektro a certifikát vyhl. 50 pro práci na el. zařízeních, § 6)
- praxe v oboru nutností
- dobrá znalost práce s PC (MS Office)
- řidičský průkaz sk. B
- technická a manuální zručnost
- samostatnost, proaktivní přístup
- schopnost a ochota práce ve výškách (školení pro práci ve výškách, včetně vybavení, zajistíme)
- časová flexibilita a ochota držet pohotovost

Nabízíme:
- smlouvu na dobu neurčitou
- hrubá mzda 40 000 - 60 000 Kč dle znalostí a zkušeností daného uchazeče
- služební automobil
- místo výkonu práce Ostrava a okolí (Moravskoslezský kraj)
- nástup možný ihned

Kontaktní údaje

Mzda

od 40000 do 60000

U společnosti RTX Work Pro s.r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Instalační a servisní technik základnových stanic mobilních operátorů žádná další volná místa

Volné pracovní místo Instalační a servisní technik základnových stanic mobilních operátorů je vystaveno v regionu Ostrava-město .