Název profese Pracovník / Pracovnice v sociálních službách
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Péče srdcem, z.ú.
Směnnost Turnusové směny
Hodin týdně 30
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66983666

1. kontakt E-MAILEM: reditelka@pecesrdcem.cz

Požadavky: zkušenost z péče o seniory, kurz Pracovník v sociálních službách nebo Ošetřovatelka nebo zdravotnické + bydliště v Ostravě, flexibilní zaměstnanec.

Náplň práce: Pečovatelka v domácnosti klienta v Ostravě. Tato spočívá v pomoci při zvládání
běžných úkonů péče o vlastní osobu, pomoci při osobní hygieně, pomoci při zajištění stravy,
pomoci při zajištění chodu domácnosti, aktivizační činnosti.

Zaměstnanecké výhody: čtvrtletní prémie, 13. plat, 25 dnů dovolené a dalšíbenefity

Úvazek: min. 30, max. 40 hod. týdně, pracovní doba nerovnoměrně rozvržená.

Mzda

od 26000 do 31000

U společnosti Péče srdcem, z.ú. momentálně neevidujeme kromě pozice Pracovník / Pracovnice v sociálních službách žádná další volná místa

Volné pracovní místo Pracovník / Pracovnice v sociálních službách je vystaveno v regionu Ostrava-město .