Název profese Venkovní obsluha čerpací stanice
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 8.1.2024

Zaměstnavatel Lucie Šenkýřová
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67000284

1. kontakt TELEFONICKY v době 10:00-16:00 hodin, E-MAILEM. Tel.: 604 589 045, e-mail: shell8059@seznam.cz
Požadavky: samostatný aktivní přístup k zákazníkovi, časovou flexibilitu, manuální zručnost, ŘP sk. B vítán, vhodné i pro absolventy, nástup IHNED
Náplň práce: čerpání PHM zákazníkům, úklid venkovních prostor ČS, nabídka vybraných produktů
Pracovní doba: ranní směna 5.00- 14.00, odpolední směna 14.00- 22.00 h.

Zaměstnanecké výhody: bonusy podle výkonu, atraktivní motivační programy, slevy na palivo, stravenkový paušál

Mzda

od 21300 do 25000

U společnosti Lucie Šenkýřová momentálně neevidujeme kromě pozice Venkovní obsluha čerpací stanice žádná další volná místa

Žádná podobná místa

Volné pracovní místo Venkovní obsluha čerpací stanice je vystaveno v regionu Ostrava-město .