Název profese Manažer náboru
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 13.11.2023

Zaměstnavatel Kasea CZ, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67005731

24230 Specialisté v oblasti personálního řízení
ZamK.
telefonicky, e-mailem, osobně po předchozí tel. domluvě

Hledáme zkušeného a motivovaného náboráře/náborářku, který se připojí k našemu týmu jako Manažer náboru. Pokud máte zkušenosti s náborem, máte dobré povědomí o požadavcích a situaci na českém pracovním trhu, jste proaktivní a máte strategické myšlení a vynikající komunikační dovednosti, tato pozice by mohla být právě pro vás.

Náplň práce:
- nábor pracovníků dle požadavků zaměstnavatelů
- tvorba a cílení inzerce
- vytváření kandidátských profilů
- aktivní vyhledávání potenciálních kandidátů a vyhodnocování jejich kvalifikace
- každodenní přímý kontakt se zaměstnavateli (osobní, telefonický, emailový), udržování obchodních vztahů
- stanovení náborové strategie a plánování náborových kampaní

Požadavky:
- vynikající komunikační a organizační dovednosti
- znalost nástrojů pro náborový proces a personalistiku
- praxe s nábory min. 2 roky (zkušenost s náborem v AJ výhodou)
- plynulou znalost AJ a ČJ
- řidičský průkaz sk.B
- znalost práce na PC, Google Maps, MS Office

Mzda

od 30000

U společnosti Kasea CZ, s.r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Manažer náboru žádná další volná místa

Žádná podobná místa

Volné pracovní místo Manažer náboru je vystaveno v regionu Ostrava-město .