Název profese Stolař na výrobu nábytku
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 13.11.2023

Zaměstnavatel VITAL TREND s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67005687

KONTAKT - tel.: 724 088 028, e-mail: vanek@vital-trend.cz
Požadavky: praxe ve výrobě a montáži nábytku; zkušenosti, samostatnost, flexibilitu, slušné vystupování, ochotu pracovat, dobrá orientace v návodech; zkušenosti se speciálním nářadím a stroji (znalosti CNC výhodou); orientace v nábytkovém kování; schopnost samostatné práce podle výkresové dokumentace; zodpovědný přístup k práci; ŘP sk. B (řízení dodávky); nástup IHNED

Náplň práce:
- obsluhovat CNC stroj na výrobu nábytku (zajistíme školení)
- výroba a montáž nábytku

Mzda

od 22000 do 35000

U společnosti VITAL TREND s.r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Stolař na výrobu nábytku žádná další volná místa

Žádná podobná místa

Volné pracovní místo Stolař na výrobu nábytku je vystaveno v regionu Ostrava-město .