Název profese Zkušební technik / Odborný pracovník
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel VVUÚ, a.s.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67008876

1. kontakt E-MAILEM, TELEFONICKY. Tel.: 771 137 455, e-mail: rehanekp@vvuu.cz
Požadavky: VŠ vzdělání technického směru (elektrotechnické vzdělání případně znalost problematiky výbušnin/střelmistrovský průkaz výhodou); praxe v laboratoři výhodou; ŘP sk. B; znalost práce s PC; znalost AJ (referenční úroveň B1); základní orientace v technických normách; samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, pečlivost, aktivní přístup; ochota cestovat

Náplň práce:
- samostatná realizace zkoušek výbušnin, a výbušnosti prašných materiálů v akreditované zkušební laboratoři
- práce se zkušebními vzorky, obsluha měřicí techniky, vyhodnocování naměřených dat, vypracování protokolů
- rozvoj pracoviště a vývoj nových zkušebních metodik
- hodnocení produktů podle požadavků legislativních předpisů a technických norem
- jednání se zákazníky
- provádění odběru vzorků a kontrol systému kvality u výrobců (i v zahraničí).

Nabízíme:
- zaškolení na pozici zkušebního technika/odborného pracovníka certifikace produktů
- odpovídající finanční ohodnocení
- nevšední náplň práce v oblasti proti výbuchové prevence, hořlavosti materiálu a výbušnosti prachových disperzí
- zázemí stabilní společnosti
- pružná pracovní doba
- 25 dní řádné dovolené (za odpracovaný kalendářní rok)
- penzijní připojištění, závodní stravování

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba,příspěvek na penzijní pojištění

Mzda

od 30000 do 32000

U společnosti VVUÚ, a.s. momentálně neevidujeme kromě pozice Zkušební technik / Odborný pracovník žádná další volná místa

Volné pracovní místo Zkušební technik / Odborný pracovník je vystaveno v regionu Ostrava-město .