Název profese Prodavač / Prodavačka květin ve velkoobchodě
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel HELIS - KVĚTINY s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67017859

1. kontakt e-mailem. Životopis zašlete na: petr-helis@seznam.cz
Následně vybraní uchazeči budou osloveni.
Požadujeme: středoškolské vzdělání v oboru nebo praxi v oboru květin (základní znalost květin), znalosti obsluhy PC; nástup IHNED

Náplň práce: prodej řezaných a hrnkových květin, péče o rostliny a květiny, manipulace se zbožím, obsluha zákazníků, ranní směna 7-15 hod. Jedna pracovní sobota v měsíci 7-12 hod.

Mzda

od 26000

U společnosti HELIS - KVĚTINY s.r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Prodavač / Prodavačka květin ve velkoobchodě žádná další volná místa

Volné pracovní místo Prodavač / Prodavačka květin ve velkoobchodě je vystaveno v regionu Ostrava-město .