Název profese Obsluha výrobní linky
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 8.2.2024

Zaměstnavatel SATJAM, s. r. o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 38.75
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 3
Reference 67026568

Kontakt e-mailem, osobně na adrese pracoviště.

Společnost SATJAM, s.r.o., jednička na trhu a dynamicky se rozvíjející firma v oblasti výroby a prodeje ocelových střešních systémů, trapézových plechů a ostatních systémů pro stavebnictví hledá nového kolegu na pozici OBSLUHA VÝROBNÍ LINKY.

Náplň práce:
- obsluha automatizované linky na výrobu střešních krytin a doplňků.

Požadujeme:
- střední odborné vzdělání s výučním listem,
- praxe v oblasti obsluhy výrobní linky alespoň 5 let,
- samostatnost, zodpovědnost, loajálnost,
- dobrá pracovní morálka.

Nabízíme:
- zázemí zavedené společnosti,
- perspektivní a samostatnou práci,
- odborné zaškolení,
- dobré finanční ohodnocení zohledňující výkonnost zaměstnance,
- 25 dní dovolené,
- příspěvek na penzijní připojištění,
- stravenkový paušál v hodnotě 100,- Kč/den,
- sleva na firemní produkty,
- firemní akce.

Kontaktní údaje

Mzda

od 30000

U společnosti SATJAM, s. r. o. momentálně neevidujeme kromě pozice Obsluha výrobní linky žádná další volná místa

Volné pracovní místo Obsluha výrobní linky je vystaveno v regionu Ostrava-město .