Název profese Obchodník
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 20
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67039243

1. kontakt e-mailem. Strukturovaný životopis zašlete na: predvyber@predvyber.cz

TRAINEE PROGRAM - STAŇ SE OBCHODNÍKEM! - OSTRAVA

Baví Tě mluvit s lidmi a chceš svého lidského potenciálu využít? Tak neváhej a odpověz.
Nyní hledáme šikovné lidi, kteří se chtějí naučit obchodnickému řemeslu, u toho něco vydělat, bavit se prací i v kolektivu a do budoucna se stát obchodníkem s velkým O, jež přirozeně vydělává nadprůměrné peníze. Vhodné pro absolventy.

Kdo jsme?
- Jsme PŘEDVÝBĚR.CZ, personální společnost
- Jsme tady již 16 let a pomáháme firmám najít ty nejvhodnější zaměstnance
- Jsme flexibilní společnost, která umožní pracovat např. i studentům VŠ. Ideálně minimálně 20 hod./týden. Lze flexibilně rozložit

Tvoje náplň práce bude:
- Budeš si vyhledávat firmy, které mohou mít o naši službu zájem, databázi a veškeré podklady dostaneš
- Následně tyto firmy oslovíš a domluvíš s nimi osobní či on-line setkání
- Budeš aktivně prezentovat naše služby v oblasti náboru zaměstnanců
- Vše ostatní dle Tvého vývoje a naší domluvy

A co to nabízíme my?
- V RÁMCI TRAINEE PROGRAMU NEOMEZENÝ ČAS TVÝCH ZKUŠENÝCH KOLEGŮ, KDY TĚ VŠEMU NAUČÍME A POMŮŽEME TI, ABY SE TI U NÁS LÍBILO A DAŘILO
- Nadstandardní mzdové ohodnocení (fixní plat + bonusová složka)
- Motivační soutěže
- Občerstvení na pracovišti
- Firemní akce
- Možnost kariérního růstu
- A v neposlední řadě skvělý tým
- Lokalita kanceláří: Ostrava

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, vlastní organizace náplně práce
Požadované vzdělání: středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Mzda

od 10000 do 20000

U společnosti PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Obchodník žádná další volná místa

Volné pracovní místo Obchodník je vystaveno v regionu Ostrava-město .