Název profese Obchodní manažer pro oblast Ukrajina
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel SUPERMETAL, a.s.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Bakalářské
Reference 67040594

33220 Obchodní zástupci
ZamK
První kontakt e-mailem vit.padera@witkowitz.cz, po té bude upřesněna osobní schůzka.

Náplň práce:
-provádění akvizičních aktivit,
-hledání nových obchodních příležitostí v oblasti Ukrajina v oboru metalurgie a těžby surovin,
-jednání se zákazníky z vybraného teritoria a odvětví, vedení obchodních jednání,
-řešení technických dotazů při navrhování výrobků,
-účast na přejímkách zboží a zařízení při předávání zákazníkům i při přebírání od dodavatelů.

Požadovaný profil:
-min. Bc. vzdělání v technickém oboru,
-základní znalost anglického jazyka,
-výborná znalost ukrajinského jazyka (rodilý mluvčí výhodou),
-zkušenost s aktivní obchodní činností v teritoriu Ukrajiny za posledních 5 let,
-znalost trhu Ukrajiny převážně v oblasti metalurgie, těžby a zpracování,
-schopnost a technické pochopení fungování zařízení.

Mzda

od 55000

U společnosti SUPERMETAL, a.s. momentálně neevidujeme kromě pozice Obchodní manažer pro oblast Ukrajina žádná další volná místa

Volné pracovní místo Obchodní manažer pro oblast Ukrajina je vystaveno v regionu Ostrava-město .