Název profese Asistent / Asistentka prodeje
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Rubizza company s. r. o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67045152

1. kontakt telefonicky v době 8:00 - 16:00 hodin, e-mailem. Tel.: 731 173 176, e-mail: goldostrava@gmail.com

Chcete se stát součástí týmu pro nově vznikající pobočku v Ostravě?

Hledáme právě Vás, pro divizi Zlatnické polotovary - Morava - pobočka Ostrava, na pozici Asistent/Asistentka prodeje.

Náplň práce:
- Přímá komunikace se zákazníky
- Objednávky a prodej polotovaru dle požadavků zákazníka
- Podílení se na chodu pobočky a obchodních výsledcích
- Komunikace s ostatními pobočkami
- Zpracování dokumentace a interní evidence
- Účast na školení a veletrzích

Požadujeme:
- Minimálně středoškolské vzdělání, s maturitou výhodou
- Otevřenost učit se novým postupům a produktům
- Uživatelské ovládání PC (word, exel)
- Samostatnost, schopnost řešit aktuální situace na pobočce
- Zodpovědnost, pečlivost a orientace na detail
- Příjemné vystupování
- Týmový duch a společný cíl pobočky
- Trestní bezúhonnost podmínkou
- Předchozí zkušenost vítána, není však podmínkou

Zaměstnanecké výhody:
25 dnů dovolené
Sick days
Stravenky
Příspěvek na dopravu
Příspěvek na dovolenou
Příspěvek na zdravotní úkony

Mzda

od 24000 do 28000

U společnosti Rubizza company s. r. o. momentálně neevidujeme kromě pozice Asistent / Asistentka prodeje žádná další volná místa

Volné pracovní místo Asistent / Asistentka prodeje je vystaveno v regionu Ostrava-město .