Název profese Manipulační dělník
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 6.5.2024

Zaměstnavatel ŠKODA VAGONKA a.s.
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67052256

93291 Manipulační dělníci ve výrobě
ZamK
Kontakt telefonicky, e-mailem, osobně po předchozí telefonické domluvě.

Požadavky: Vazačský průkaz

Náplň práce:
- Zajišťovat příjem materiálu na dílnu
- Zajišťovat manipulaci s materiálem na dílně, ukládat materiál na určené místo.
- Zabezpečovat úklid dílny (odvoz nádob na odpad, úklid dřevěných podkladek ….)
- Obsluhovat mostový jeřáb při převážení materiálu pro výrobu vagónových skříní
- Manipulovat s díly velkých rozměrů ve spolupráci s dalším jeřábem
- Zavážet a ustavovat vagónové podsestavy do přípravků

Zaměstnanecké výhody:
- Týden dovolené nad rámec zákona
- Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
- Závodní stravování
- Příspěvek zaměstnancům na volnočasové aktivity - Edenred karta

Mzda

od 32000 do 32000

U společnosti ŠKODA VAGONKA a.s. momentálně neevidujeme kromě pozice Manipulační dělník žádná další volná místa

Volné pracovní místo Manipulační dělník je vystaveno v regionu Ostrava-město .