Název profese Účetní - senior
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 10.5.2024

Volné od 10.5.2024
Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

GANSA EKONOMIKA s.r.o.

Jsme česká firma, která pomáhá klientům již 30 let. Od té doby sbíráme cenné zkušenost, vzděláváme se a rozšiřujeme portfolio našich služeb abychom mohli poskytnout nejkvalitnější služby. Náš tým tvoří především lidé, kteří jsou zkušenými profesionály a experty ve svém oboru.

Více informací o společnosti naleznete na www.gansa-ekonomika.eu.

Náplň práce:
• sestavovat přiznání (DPH, daň z příjmů)
• pravidelně vypracovávat controlling účetních operací
• zpracovávat účetní a ekonomické požadavky klienta
• sestavovaní účetních výkazů pro roční závěrku
• mít na starosti své portfólio klientů

Požadujeme:
• SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru
• orientaci v daňové a účetní problematice (znalost aktuální legislativy)
• pracovat samostatně, přesně a pečlivě, mít zodpovědný přístup k práci

Výhodou:
• znalost účetního programu Pohoda a Premiér
• znalost polského a anglického jazyka

Nabízíme:
• odpovídající mzdové ohodnocení
• částečný nebo plný úvazek, flexibilní začátek/konec pracovní doby
• bonusy/prémie, mobilní telefon, stravenky, školení, příspěvek na životní nebo penzijní připojištění

Místo práce: Ostrava

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: sekretariat@gansa.eu

Pro bližší informace volejte na tel.: 602 726 040 - Ing. Čestmír Gříbek.

Kontaktní údaje

Jméno Eva Grundová
Telefon 224819391

Volné pracovní místo Účetní - senior je vystaveno v regionu Ostrava-město .