Název profese Automechanik - vhodné i pro absolventy
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 2.4.2024

Volné od 2.4.2024
Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

CN SERVIS, spol. s r.o. - autoservis nákladních vozidel

Společnost byla založena v roce 1997 se zaměřením na poskytování komplexních servisních služeb nákladních automobilů, přívěsů a návěsů. Jsme autorizovaným servisem nákladní techniky značky SCHMITZ.

Více informací o společnosti naleznete na www.cnservis.cz.

Náplň práce:
• práce související s opravami a údržbou nákladních vozidel

Požadujeme:
• SOU v oboru nebo jiném technickém oboru jako například strojní zámečník
• spolehlivost
• bezúhonnost

Výhodou:
• praxe

Nabízíme:
• zaměstnání u zavedené společnosti
• korektní pracovní podmínky
• benefity

Mzdové ohodnocení: 35 000 - 50 000 Kč/měsíc (dle odpracovaného výkonu)

Místo práce: Ostrava

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: roztocil@cnservis.cz

Pro bližší informace volejte na tel.: 602 732 090 - Kamil Roztočil.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 2. 4. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Kontaktní údaje

Jméno Eva Grundová
Telefon 224819391

Mzda

od 35 000 do 50 000 měsíčně

Volné pracovní místo Automechanik - vhodné i pro absolventy je vystaveno v regionu Ostrava-město .