Název profese Kuchař / kuchařka - i bez praxe / zaučíme
Místo výkonu práce Ostrava-Vítkovice
Přidáno 18.4.2024

Volné od 18.4.2024
Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

Domov Magnolie, Ostrava-Vítkovice, p.o.

Poskytování komplexní ústavní sociální péče zdravotně postiženým občanům s potřebou zvláštní péče v rozsahu a za podmínek stanovených platnými právními předpisy.

Více informací o společnosti naleznete na www.domovmagnolie.ostrava.cz.

Náplň práce:
• příprava pokrmů
• výdej stravy našim klientům

Požadujeme:
• SOU v oboru kuchař, číšník - v případě, že nemáte praxi nevadí, rádi Vás vše naučím
• znalost HACCP
• bezúhonnost (čistý rejstřík trestů)
• dodržování vnitřních předpisů s důrazem na důstojnost našich klientů
• schopnost týmové spolupráce, flexibilita a spolehlivost

Nabízíme:
• osobní příplatek, příplatek za víkendy a svátky
• příspěvek na závodní stravování (takže za obědy zaplatíte pouze 28 Kč)
• příspěvek na penzijní připojištění nebo soukromé životní pojištění.
• dovolená 5 týdnů
• firemní akce
• po zapracování možnost navýšení osobního ohodnocení a pravidelné odměny

Místo práce: Ostrava-Vítkovice

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: vlosinska@dmagnolie.cz.

Pro bližší informace volejte na mob.: 725 123 766.

Kontaktní údaje

Jméno Eva Grundová
Telefon 224819391

Volné pracovní místo Kuchař / kuchařka - i bez praxe / zaučíme je vystaveno v regionu Ostrava-město .