Název profese Samostatný / samostatná účetní
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 2.4.2024

Volné od 2.4.2024
Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

ABC.ENTERPRISE, a.s.

Společnost poskytuje účetní služby a ekonomické poradenství širokému spektru klientů z oblasti malých a středních firem.

Více informací o společnosti naleznete na www.abc-enterprise.cz.

Náplň práce:
• vedení a zpracovávání kompletní účetní agendy vybraných klientů, závěrkových a daňových činností apod.
• sledování legislativy, dohled nad aplikací realizovaných změn v praxi
• komunikace s daňovými poradci, auditory, státními úřady a institucemi v zastoupení klienta
• zpracování pravidelných výkazů a reportů požadovaných klienty

Požadujeme:
• ukončené SŠ vzdělání ekonomického (účetního) zaměření
• praxe na pozici samostatná účetní minimálně 5 let
• znalost mzdového účetnictví
• samostatnost, zodpovědnost a přesnost
• velmi dobrou orientaci v daňové a účetní legislativě
• uživatelské zkušenosti s různými účetními programy (zejména Helios Orange a Helios Green, Pohoda) a celková počítačová gramotnost
• dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
• ochota cestovat za zákazníky (ŘP podmínkou)
• časová flexibilita

Nabízíme:
• práci na HPP v příjemném a odborně zdatném kolektivu
• příjemné pracovní prostředí
• velmi zajímavé finanční ohodnocení a benefity
• zabezpečení profesních školení
• pružná pracovní doba

Místo práce: Ostrava

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte e-mailovou adresu: abc@abc-enterprise.cz

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat IHNED.

Kontaktní údaje

Jméno Eva Grundová
Telefon 224819391

Volné pracovní místo Samostatný / samostatná účetní je vystaveno v regionu Ostrava-město .