Název profese Skladníci/dělníci
Místo výkonu práce Pardubice
Přidáno 29.1.2020
Úvazek Plný

Zaměstnavatel SVĚT OKEN s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Trvání prac. poměru od 2.3.2020
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

Firma Svět oken, s.r.o. hledá do svého týmu kolegu či kolegyni v Pardubicích.

Co Vás čeká:
- příjem a výdej zboží, odpovědnost za jeho uložení, evidence skladových záznamů, provádění drobných oprav a údržby v areálu

Požadavky:
- min. vyučení SOU (výuční list)
- řidičský průkaz sk. B
- platný průkaz na VZV
- základy práce na PC
- manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost a komunikativnost

Nabízíme:
- práci v úspěšné české společnosti, mzdový nárust po zapracování

Vhodné i pro vitální důchodce, nástup ihned.
Ov.: 28.1.

Přejít na kontaktní údaje ▼